naše práce

Ráda bych touto cestou ocenila práci reklamní a grafické agentury NEO STYLE.

Majitele pana Jakuba Němce jsem oslovila s prosbou o vytvoření nové marketingové koncepce pro mé obory podnikání, která měla zahrnovat zcela nové webové stránky, profily na sociálních sítích, profesionální fotografie a v neposlední radě také letáky, vizitky a reklamní bannery.

V obou případech jsem byla nadmíru spokojená nejen s výbornou prací grafického oddělení jeho agentury, ale i s celkovým fungováním a vystupováním, které je zde na velmi vysoké úrovni. S agenturou NEO STYLE jsem i nadále v kontaktu ohledně marketingových záležitostí a on-line reklamy.

Agenturu NEO STYLE doporučuji všem, kteří hledají profesionály v oblasti propagace a reklamy a kdo chtějí posunout své podnikání o kus dál.

Ing. Lucie Pilátová

Pokud hledáte spolehlivého a důvěryhodného partnera, který chápe kam chcete směřovat a co Vaše značka potřebuje, jste u NEO STYLE na správné adrese. Umí Vám naslouchat a zároveň Vás dokáží usměrnit v nalezení té správné míry prezentace Vaší společnosti v dnešních časech.

Poznání pana Němce a jeho týmu mi pomohlo najít se v online světě a mou cestu to hodně zjednodušilo. Je to přesně ten typ spolupráce, který jsem vždy hledala a NEO STYLE můžu vřele doporučit.

Lucie Strechová

Koncem roku 2018 jsem kontaktoval firmu NEO STYLE s.r.o. s prosbou o vytvoření propagačních fotografii naší firmy. Jednání s panem Němcem probíhalo absolutně bez problémů, vždy mi vyšel vstříc. Na základě čehož jsem objednal několik dalších zakázek, které proběhly dle očekávání na výbornou. Určitě můžu doporučit.

Václav Skřepek

Reklamní společnost NEO STYLE s.r.o. mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit všem ostatním zákazníkům, a to pro jejich profesionální přístup, přímé vystupování, rychlost, preciznost, nadčasové nápady, spolehlivost, příznivou cenu poskytovaných služeb, dodržování dohodnutých termínů.

Oceňuji také možnost vzájemné kreativity obou smluvních stran, nevnucují zákazníkovi pouze jejich nápady, jsou otevřeni diskuzi a společnému tvoření.

Je to opravdu reklamní a grafické studio na svém místě!

Martin Jakubec

Jako pro floristku, je pro mě důležitý detail a harmonie, ve spolupráci s grafickým studiem NEO STYLE, kde mi pomohli s návrhem od samotného loga přes web až po polepy výlohy, můžu říct, že jsem naprosto spokojená, jak s jejich grafickým cítěním, tak i přístupem a vstřícností.

Ladislava Sodomková

Kontaktní údaje

  •  +420 739 734 665
  •  info@neostyle.cz
  •  www.neostyle.cz

firemní údaje

  •  Zahradní 1141/2a, 683 01 Rousínov
  •  Česká republika
  •  DIČ: CZ04980905
  •  Jsme plátcem DPH
  •  284246714/0300

Napište nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.