grafický design

$

logotyp

Vše začíná u loga.  Vymyslíme vhodný styl, barvy a tvar. Můžeme vytvořit i logomanuál a navrhnout vhodné doprovodné barvy. Pokud uvažujete pouze o oživení současného loga zpracujeme Vám redesign toho stávajícího.

$

vizuální styl

Vytvoříme a vdechneme smysluplný a jednotný vizuální styl Vaší firmě, akci, kampani, produktu, aj.

$

firemní identita

To, jak se prezentujete a jak Vás vnímají zákazníci i veřejnost, začíná firemní vizuální identitou. Navrhneme a vytvoříme kompletně vše, co Vaše firma potřebuje – logo, vizitku, hlavičkový papír, složky, e-mailový podpis…

$

tiskoviny

Zajistíme kancelářské tiskoviny, propagační materiály jako plakát, letáček, katalog a mnohé další.

$

obalový design

Obal je alfou a omegou prodejnosti výrobků. Navrhneme vhodný design a popřípadě i zajistíme jeho výrobu.

reklama a marketing

$

POP a POS materiály

Reklamní materiály a produkty využívané v místě prodeje (v prodejnách či provozovnách služeb) pro propagaci konkrétního výrobku či určitého druhu sortimentu – prodejní stojany, poutače, roll up, prodejní displeje atd.

$

signmaking

Tvorba řezané, venkovní, světelné či velkoplošné reklamy, orientačních systémů a polepů výloh nebo například firemních automobilů.

$

světelná reklama

Navrhneme Vám světelnou reklamu a zajistíme její výrobu včetně instalace, vše k Vaší maximální spokojenosti.

$

tiskové služby

Zajistíme Vám kvalitní tisk, a to od malých samolepek, přes letáčky a potisk textilu až po velkoformátový tisk. Zvládáme jak malé počty, tak velké a náročné zakázky.

$

reklamní předměty

Chcete reklamní předměty pro své klienty, ale nevíte si rady? Jsme tu pro Vás. O správný výběr, nákup i potisk se postaráme my. Vše bez starostí a tzv. “na klíč”.

$

videospoty

Krátká propagační videa k prezentaci Vašeho produktu, služby nebo značky. Umíme také složitější projekty odvíjející se od vytvoření či držení se určitého scénáře.

weby a aplikace

$

webové prezentace

Kompletně se postaráme o Vaši webovou prezentaci, a to od návrhu webdesignu přes logické členění stránky až po následné úpravy dle Vašich přání. Tvoříme funkční, moderní a responzivní weby.

$

správa PPC kampaní

Díky PPC kampani zvýšíme Vaše šance na získání potencionálních zákazníků.

$

SEO optimalizace

Nastavíme základní SEO optimalizaci pro vyhledávače, abyste se nemuseli bát, že nebudete při vyhledávání na webu vidět.

$

sociální sítě

Propojíme Vaše webové stránky s aktuálně využívanými sociálními sítěmi, vše jednoduše a v rámci jednoho systému.

$

webové aplikace

Skladové, objednávkové či klientské systémy fungující nezávisle na platformách a zařízení.

$

e-shopy

Nejen klasický web, ale i e-shop či produktový katalog zpracujeme dle Vašich požadavků.

$

správa webu

Nemáte prostor se svému webu věnovat, nevadí, nechte vše na nás.

fotografie

$

produktová fotografie

Potřebujete fotky na web nebo do katalogu? Máme vlastní ateliér, který máme uzpůsobený pro focení produktových fotografií.

$

interiérová fotografie

Nafotíme interiér Vašeho domu, firmy nebo jiných prostor dle Vašich přání a požadavků.

$

exteriérová fotografie

Máte skvělé místo, které byste chtěli nafotit, nebo ve kterém byste se chtěli vyfotit? Rádi za Vámi přijedeme!

$

dokumentární fotografie

Pořádáte společenskou, kulturní nebo promo akci, firemní nebo soukromou párty. Máme také mobilní fotografické studio – přijedeme, nafotíme, zdokumentujeme a zpracujeme výstup. Vše k Vaší maximální spokojenosti.

Ing. Lucie Pilátová

Ráda bych touto cestou ocenila práci reklamní a grafické agentury NEO STYLE.

Majitele pana Jakuba Němce jsem oslovila s prosbou o vytvoření nové marketingové koncepce pro mé obory podnikání, která měla zahrnovat zcela nové webové stránky, profily na sociálních sítích, profesionální fotografie a v neposlední radě také letáky, vizitky a reklamní bannery.

V obou případech jsem byla nadmíru spokojená nejen s výbornou prací grafického oddělení jeho agentury, ale i s celkovým fungováním a vystupováním, které je zde na velmi vysoké úrovni. S agenturou NEO STYLE jsem i nadále v kontaktu ohledně marketingových záležitostí a on-line reklamy.

Agenturu NEO STYLE doporučuji všem, kteří hledají profesionály v oblasti propagace a reklamy a kdo chtějí posunout své podnikání o kus dál.

Ing. Lucie Pilátová

Expolux s.r.o.

Pokud hledáte spolehlivého a důvěryhodného partnera, který chápe kam chcete směřovat a co Vaše značka potřebuje, jste u NEO STYLE na správné adrese. Umí Vám naslouchat a zároveň Vás dokáží usměrnit v nalezení té správné míry prezentace Vaší společnosti v dnešních časech.

Poznání pana Němce a jeho týmu mi pomohlo najít se v online světě a mou cestu to hodně zjednodušilo. Je to přesně ten typ spolupráce, který jsem vždy hledala a NEO STYLE můžu vřele doporučit.

Lucie Strechová

Dřevostavby MIDO

Koncem roku 2018 jsem kontaktoval firmu NEO STYLE s.r.o. s prosbou o vytvoření propagačních fotografii naší firmy. Jednání s panem Němcem probíhalo absolutně bez problémů, vždy mi vyšel vstříc. Na základě čehož jsem objednal několik dalších zakázek, které proběhly dle očekávání na výbornou. Určitě můžu doporučit.

Václav Skřepek

BIP MEDICAL CZ

Reklamní společnost NEO STYLE s.r.o. mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit všem ostatním zákazníkům, a to pro jejich profesionální přístup, přímé vystupování, rychlost, preciznost, nadčasové nápady, spolehlivost, příznivou cenu poskytovaných služeb, dodržování dohodnutých termínů.

Oceňuji také možnost vzájemné kreativity obou smluvních stran, nevnucují zákazníkovi pouze jejich nápady, jsou otevřeni diskuzi a společnému tvoření.

Je to opravdu reklamní a grafické studio na svém místě!

Martin Jakubec

Ladislava Sodomková – floristka, majitelka KYTKY OBCHOD

Jako pro floristku, je pro mě důležitý detail a harmonie, ve spolupráci s grafickým studiem NEO STYLE, kde mi pomohli s návrhem od samotného loga přes web až po polepy výlohy, můžu říct, že jsem naprosto spokojená, jak s jejich grafickým cítěním, tak i přístupem a vstřícností.

Ladislava Sodomková

Kontaktní údaje

  •  +420 739 734 665
  •  info@neostyle.cz
  •  www.neostyle.cz

firemní údaje

  •  Zahradní 1141/2a, 683 01 Rousínov, Česká republika
  •  IČ: 04980905
  •  DIČ: CZ04980905 (Jsme plátce DPH)
  •   SZ: C 92921/KSBR Krajský soud v Brně
  •  284246714/0300

Napište nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.