kariéra

PPC

specialista

Jaká bude náplň práce?

  • Tvorba a správa kampaní v prostředí Google Ads, Sklik, Facebook Ads
  • Vyhodnocování úspěšnosti kampaní (i na základě webové analytiky)
  • Podílet se na návrhu a strategickém plánování kampaní
  • Převzít stávající kampaně
  • Úzká kooperace s ostatními členy týmu

Co očekáváme?

  • Zkušenosti v PPC oboru alespoň 1 rok
  • Zkušenost s reportingem
  • Znalost Google Analytics
  • Znalost prostředí Google Ads, Facebook Ads, Sklik aj.
  • Proaktivní přístup a samostatnost

CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní doba s možností Home Office
  • Platové ohodnocení 30 000 – 50 000 Kč / dle zkušeností
  • Možnost vzdělávání a profesniho růstu
  • 20 dní dovolené + 3 sick days
  • Možnost dlouhodobé spolupráce na HPP / IČO

Nesplňujete všechna naše očekávání?
I tak se nám neváhejte ozvat, rádi probereme možnosti spolupráce.

správa webových strának – ikona

WEBDESIGNER

  • Tvorba a správa webových stránek a e-shopů
  • Zpracovaní webových stránek na základě grafických podkladů

  • Znalost HTML a CSS
  • Výhodou znalost redakčního systému WORDPRESS
  • I když nejste graficky nadaný, tak máte cit pro přehlednost a uspořádání
  • Týmový duch

  • Platové ohodnocení 30 000 – 45 000 Kč / dle zkušeností a časového rozsahu
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu

Jakub Němec

jednatel společnosti

kontaktní

formulář